ריקארדו קקה

27 באפריל, 2008

 

Acrobates et Funambules

Acrobates et Funambules

זאת היתה מילת הקוד שפותחת את שעריו היעילים והעובדים תמיד של האינטרנט המהיר בבית הקפה הזה. יש בפריז לא מעט בתי קפה שמצהירים על עצמם כבתי קפה עם אינטרנט מהיר (וויפי, בשפת המקום), ואת הרשימות המתעדכנות אפשר למצוא כאן וכאן וכאן.

אינסוף פעמים נכנסתי לבתי קפה ששלט על דלתם הכריז שיש להם אינטרנט מהיר, ואיכשהו הקוד לא עבד, או שהבעלים התחילו לפענח יחד איתי את ההוראות בצרפתית ולהתקשר לספק ומה לא, רק לא לתת לי לעבוד בשקט.

שם בבית הקפה הנחמד הזה, שיש בו גם פסנתר כנף לבן, כנראה לערבים שוקקים, אפשר לעבוד בשקט, ולמלצרים הנחמדים ממש לא אכפת שאתם יושבים שעות, והאינטרנט עובד ומהיר.

המוזיקה שם לא מזיקה עד נחמדה, הקהל בין צרפתי ובין תיירים שוחרי אינטרנט, האוכל ביסטרואי מהסוג המושמץ, ובצדק: סלטים שהם רק גיבוב של ירקות, קרוק מסייה נחמד ושמנוני, אבל הלהיט של המקום שובה לב: הם מגישים בארבעה יורו שוקו חם, שמגיע מומס בכוס מידה ממתכת, עם שליש של כוס חלב חם בכוס מידה אחרת, כוס לערבב בה את כל זה בקצב המתאים לכם, ביסקוויט והכי שווה – קערה הגונה של מרשמלואים. אם השוקולד המומס היה איכותי קצת יותר זה היה כבר לגמרי ממכר. וטוב שהוא לא, גם ככה הכתיבה יעילה הרבה יותר בלי אינטרנט מהיר.

* Acrobates et Funambules, 204, rue de Tolbiac, Tel : 01 53 80 20 04

 


תגים: , , , , ,
שייך לקטגוריות אוכלהפוסט הזה סגור לתגובות כרגע.