קפה. להורים. לתינוקות. בפריז. בחיי

26 באוגוסט, 2008

 

Le Poussette Cafe

Le Poussette Cafe

אמהות ישראליות משתגעות כאן מחוסר ההבנה לצרכיהם של ילדיהן האיך לומר: לא ממש מתורבתים כמו אלה הצרפתיים. כולן, כולל החתומה מעלה, נאנחו בשלב כלשהו של חייהן העירוניים ותהו איך זה שאין כאן דיאדה, או קפה שיקבל בברכה את ילדיהן שמה לעשות, לפעמים נושמים, לפעמים, או לה לה, גם בוכים. אז הנה, יש התפתחות גם בתחום הזה.

 

le-poussette website

le-poussette website

 

Le Poussette Café, הוא מקום מתוק מול Square Montholon, אחת הגינות המוזנחות יחסית בפריז אבל שוקקת חיים, ליד רחוב לפאייט. Le Poussette הוא לבן, יש בו בגדי מעצבים, wowo המוצלחים והנמכרים בחנויות מעצבים רבות כאן במחירים מופקעים, אבל הוא בהיר ומזמין, שקט ורגוע, ובשונה מבתי הקפה האחרים, הוא לא סובל מצפיפות, שהיא הסיבה מספר אחת להדרת אמהות עם עגלות מבתי קפה, לפחות מאז שהעישון נאסר כאן. בקומה מתחת יש אטלייה לסדנאות של הורים וילדיהם, אבל גם בקומת בית הקפה יש משחקים לילדים, ציורים לצביעה, פינת החלפה, מנורות בצורת בלונים שנצמדו לתקרה ואוירה חיובית כלפי מי שעוד לא מלאו לו 18 שנה.

Le Poussette Café, 6, rue Pierre Semard, 9eme. 01.78.10.49.00

Metro: Poissonniere


תגים: , ,
שייך לקטגוריות אוכל, ילדיםתגובות:

  1. מאת זוהר:

    כינרת שלום , ראשית עליי לומר שאני ממש נהנית לקרוא את הבלוג המקסים שלך , כל פעם שאני נתקפת בגעגועים לעיר המדהימה הזו , אני נכנסת לקרא ולהתעדכן . יש לי שאלה אלייך ברשותך, אני והבן שליעיליי שהוא בן 7 , מגיעים בכל קיץ לחודשיים לפריס(יולי אוגוסט) , ומדי פעם גם יוצאים מחוץ לעיר ואף מחוץ למדינה , עד עכשיו במשך כל השנים זה הסתדר עם הילד , העסקתי אותו וטיילתי איתו ובאמת שיש המון מה לעשות בפריז עם ילדים, הבעיה צצה בשנה שעברה שבה הוא החל להתלונן שמשעמם לו , והוא רוצה מידי פעם לשחק ולתקשר גם עם ילדים , ולא רק עם מבוגרים (יש לנו משפחה וחברים אך אין להם ילדים בכלל או שיש להם ילדים גדולים מידיי), רציתי לברר איתך האם את מכירה משפחות ישראליות ( בגלל השפה , הבן שלי כמעט ולא דובר צרפתית) שיש להם ילדים בסביבות הגיל של עיליי שנוכל ליצור איתם קשר , ולהפגש איתם במשך חופשת הקיץ הארוכה , אני מודה לך מראש על כל תשובה וגם על הבלוג המקסים – כבר אמרתי? זוהר