סוף אפריל: דירה נהדרת להשכרה לשבוע במדרחוב מונטרגיי

12 במרץ, 2010

הספה ליד האח בחדר הילדים. הדירה במונטרגיי

הספה ליד האח בחדר הילדים. הדירה במונטרגיי

לא רק שהאביב כאן, אלא שחופשת האביב בכבודה ובעצמה כבר משמיעה פעמיה. וכמו פריזאיים אמיתיים (מדור מסויים, בואו נודה בזה) גם אנחנו נממן את חלקה באמצעות השכרת הדירה שלנו.

ז'אן, חברה טובה, היא זאת שהנחילה לנו את התורה, ועכשיו לקראת חופשת הפסחא כאן, היא מציעה להשכרה לשבוע את הדירה שלה, גדולה, יפה ונוחה, בעלת חלונות ענקיים, שופעת אור יום נפלא, באחד הבניינים העתיקים והיפהפיים בסמטה קטנה ליד רו מונטרגיי המרכזי והמקסים.

הדירה מוצעת להשכרה לשבוע, משבת 24 לאפריל 2010 ועד שבת, 1 במאי 2010 (יש אפשרות להארכה בעוד כמה ימים). המחיר לשבוע הוא 800 יורו, ועוד 30 יורו לניקיון.

מדרחוב מונטרגיי בלילה. בצילום: Le Tonneaux des Halles, מסעדה מומלצת שטרם הספיקונו

מדרחוב מונטרגיי בלילה. בצילום: Le Tonneaux des Halles, מסעדה מומלצת שטרם הספיקונו

הדירה השקטה להפליא, בת שלושה חדרים (80 מטר, תכיל בנוחות עד 5-6 אנשים), ממוקמת במרכזו של הרובע ההיסטורי של מונטרגיי (חפשו "montorgueil" במבט לרחוב של מפות גוגל). המדרחוב משופע בברים, מסעדות, בתי קפה, מעדניות מוצלחות (וסטוהרר, אחת הפטיסרי העתיקות והטובות בפריז, למשל, או השוקולטייר הנפלא שארל במספר 15). 

הדירה נמצאת במרחק הליכה של חמש דקות מהלובר, פאלה רויאל וגני טיולרי, מרכז פומפידו, המארה, ולא רחוק מהגדה השמאלית. הדירה המשופצת ברוב טעם, שומרת על המאפיינים הפריזאיים העתיקים שלה, ממוקמת בבניין לשימור מהמאה ה-18, שכבר שימש כאתר לצילום כמה סרטים היסטוריים.

לפרטים: ז'אן jeannebloch בג'ימייל.קום. או בסלולרי: 0033-680358843

שייך לקטגוריות לוח מודעות, לינהתגובות:

  1. מאת חיה (גסטרו):

    המחיר זול להפליא, נהיה בפריז 12-18 לפאריל- מצאנו ידרת סטודיו ב 100 ארו ללילה +40 נקיון.
    אולי באביב הבא…
    רשמתי לי את המדרחוב לטייל.