חג מולד פריזאי / חילופי דירות, דצמבר 2013 / עדכון

15 בספטמבר, 2013

 

גראנד בולווארד. להחלפה בדירה במודיעין

גבירותיי ורבותיי, אחרית הימים הגיעה.
0
כידוע, בעוד אחרים משריינים את מקומם בגן עדן באמצעות שידוכים, אני מקווה לרכוש שם בלטה באמצעות שידוכי דירות, חיבורים בין בעלי דירות בפריז שמבקשים להחליף אותן בדירות בישראל. כבר פרסמתי כאן את כללי המשחק: בשל תנאי ההיצע והביקוש, רק דירות בפריז המיועדות להחלפה יפורסמו כאן, עם פרטיהם המלאים, ועם תמונות (וכשאין לי זמן אז בעמוד הפייסבוק של פריזאית. אתם עדיין לא עוקבים?). מה שעדיין לא מונע מהמוני בית ישראל לשאול אותי לגבי דירות להחלפה בפריז. למי שמתגורר בלב תל אביב אני מציעה, כתמיד, לעקוב באתר ובעמוד הפייסבוק אחרי פרסומים של דירות פריזאיות להחלפה, ולכל השאר, מראשל"צים ועד חקלאים מהנגב ומהגליל, אני מסבירה, מתורגלת: בחופשתם הישראלית, פריזאים רוצים לגור בלב תל אביב. פעם אחת בחמש שנות קיומה של "פריזאית" נרשמו חילופים עם ירושלים.
0
והנה, ראה זה פלא.
0
משפחת סלע, שלה דירת ארבעה חדרים בבולוואר פואסונייה, ליד מטרו Grands Boulevards (קוים 8 ו-9), נוסעת לישראל לשבועיים, מה-15 בדצמבר ועד ה-1 בינואר, ומבקשת להחליף את דירת ארבעת החדרים שלה (דופלקס מצויד היטב) בדירה במודיעין. לפרטים: rutysela@hotmail.com
0
עופו על זה, מודיעינים, וזכרו: Jamais ne dites jamais.
עדכון: ומכיוון שהמודיעינים לא עפו על זה (וההשערה שלי שבגלל שקונספט חילופי הדירות עוד זר להם) משפחת סלע פתוחה לחילופי בתים עם תל אביב, ולמעשה כל מה שבטווח בין תל אביב ומודיעין. אנא פנו ישירות לרותי סלע במייל המצוין לעיל.

0

בית משפחת סלע בבולווארד פואסונייה, פריז

בית משפחת סלע בבולווארד פואסונייה, פריז

בית משפחת סלע בבולווארד פואסונייה, פריז

 

בית משפחת סלע בבולווארד פואסונייה, פריז

 

ואם במקרה לא התמזל להתגורר בדצמבר הקרוב במודיעין, ונפשכם חשקה דווקא בבית מלון בפריז (או אגב, בכל מקום אחר בעולם), מוזמנים לבדוק את בוקינג@פריזאית, ממש כאן.


תגים: , , ,
שייך לקטגוריות לינהתגובות:

 1. מאת אילת דניאל:

  היי,

  מעוניינת לדעת האם רלוונטי. אנו מתגוררים במודיעין, בבית יפיפה (קוטג' 5 חדרים) בשכונת בוכמן. אשמח לתשובה. אילת.

 2. מאת רותי סלע:

  שלום אילת
  מאוד רלוונטי
  אנחנו מעוניינים להחליף את הדירה שלנו החל מה15 לדצמבר עד ה 1 בינואר
  בטוח מגיעים לארץ יש לנו כרטיסי טיסה ביד
  אם את רוצה עוד פרטים בואי נעשה זאת דרך המייל. לקח לי הרבה ימים להבין שכדאי לחפש תגובה באתר.

 3. מאת ציפי:

  שלום, אנחנו משפחה של אבא-אמא-תאומים בני 13 שרוצים לבלות את הפסח הקרוב בפאריס (12-18 באפריל , בערך). אנחנו מתגוררים בחיפה, בבית בן שלושה חדרי שינה המשקיף אל הים . מעוניינים לדעת האם יש מצב לחילופי דירות או להשכרת דירה לשבוע בפאריס
  בברכה
  ציפי