cof

אביו הרוחני של בלוג, אגב, היה פעם CLog. קפטיין'ס לוג. ואולי לא מקרי בעצם, "פריזאית" והכל, שאין בלוגים שאני אוהבת יותר מיומני מסע, שיש בהם גם גילוי עולמות וגם גילוי לב, גם כתיבה טובה וצילומים יפים, אם אפשר. הנה כמה עכשוויים, שאסור להחמיץ, במיוחד בחגים, שנותנים קצת אוויר לשיטוט מעמיק יותר.


1.

שלי גרוס, אין צורך להציג, זכתה בפיס (כלומר בבן זוג שהקריירה שלו לוקחת אותו לסן פרנסיסקו ובסדר עדיפויות משותף נכון) והם מבלים עכשיו חודשיים בסאן פראן ובוואלי וכל מיני מקומות שמיד שולחים אותי לסדרות הטלויזיה של נעוריי, ומשם עכשיו שלי שולחת גלויות. איפה הייתי ומה עשיתי, והפעם גרסת החוף המערבי. הצילום בראש הפוסט הזה הוא של שלי, מתוך The Mill, בית קפה מאונסטגרם לעילא ששלי סימנה לעצמה לעבור בו פעם והופ – הוא התמקם בדיוק ליד הדירה ששכרו.

2.

מיטל שרון, קפטיינית בלוגוספרה וסופרת, עברה לשנה אחת לניס, והפוסטים שכתבה משם היו כל כך חכמים ויפים וכל כך מעוררי הזדהות אצלי (שעברתי לעיר צרפתית אחרת בגיל דומה אי אז) שלא הצלחתי להתאפק ושיתפתי עוד ועוד מהם. עכשיו מיטל, לב ונדב עברו ללונדון, והבלוג ממשיך ללוות אותם בקורותיהם הפיזיות והנפשיות. לב לב לב מיטל מיטל מיטל.

3.  
ואם כבר מסעות פנימיים: עלמה איגרא, שמוכרת מהבלוג המטבחי שלה "דברים בעלמה", גם היא כותבת בעצם יומן מסע. ולא רק כי הלימודים שלה לקחו אותה לחיות בהונגריה ועכשיו בניו יורק. אלא כי כך היא רואה את החיים, דרך חלון רכבת צלול במיוחד, דרך ההשתקפויות של הנוף על רשתית העין שלה. עכשיו היא פרסמה בבלוג שלה יומן מסע אחר, יומן הריון, בשבעה פרקים, שאני מצרפת כאן כדי לא לשכוח לקרוא אותו שוב ועל מסך מחשב. זה לא רק יומן מסע, אלא ממואר יפהפה וחכם.
כדי להשלים, ובשביל האתנחתאות הקומיות, ממליצה בלהט לעקוב אחריה באינסטגרם, שם היא מפרסמת מתכונים מחיי ההורות, כמו איך לבשל תירס שרוף, שאני קוראת שוב ושוב, נקרעת מצחוק, בעודי מרשה לסירים במטבח שלי לגלוש.

4.
ואפרופו יומני מסע באינסטגרם (הרי זאת הסיבה שבגללה אני מאוהבת במקום הזה, כולו יומני מסע, לאו דווקא במקומות חדשים ויפים, גם במשעולים הרגילים של החיים), גיאחה, הלוא הוא גיא חג'ג' מעונג שבת ועונגים אחרים, נוסע די הרבה, עוד לא הצלחתי לברר איך ולמה, אבל זה מה שהוא עושה, ולא למקומות השגרתיים. הוא כותב על זה מאוד יפה, פשוט גיאחה ותגית #יומןמסע

5.
הנערות החדשות בשכונה: אילאיל קופלר, מורה בבית ספר דמוקרטי וסופרת ("מזוודות" כתבו לספר שכתבה, אהמ אהמ) החליטה, יחד עם בת זוגה רוני, לבלות שנת שבתון בפירנצה. רוני תלמד ציור (בפירנצה!) ואילאיל ורוני ילמדו איטלקית ובירוקרטיה וזרות והרפתקאות. הרפתקאותיהן מתועדות בפייסבוק של אילאיל, וגם בבלוג חדשדש (ותזכורת לעצמי ולעצמנו הקולקטיבי: שנת שבתון באיטליה, שנת שבתון באיטליה, שנת שבתון באיטליה).

שתפו

לפוסט הזה יש 2 תגובות

  1. איזה כיף! זכיתי להיכלל בבלוג שלך ולהיחשף להמלצות נהדרות על בלוגים מרתקים להשראה באותה ההזדמנות! תודה ???

  2. תודה כנרת (לב, לב, לב). ועכשיו אני גם רוצה שנת שבתון (או שבוע) בפירנצה

התגובות נעולות.

סגירת תפריט