פריזאית אישית. לתפור את פריז למידותיכם
פריזאית אחרת. מעניין באיזה מלון היא משתכנת

 

תכל'ס.

הסעיף הכי מכביד בתכנון טיול הוא הלינה. זאת ההוצאה הכספית הכבדה ביותר בטיול, ולמרות שהעניין הוא מה שקורה בעיר הפרושה מחוץ לחדר המלון, הרי שבסיס אם נעים ונקי, אולי אפילו יפה ומעניין, ובוודאי ממוקם היטב הוא אבן יסוד הכרחית בטיול מוצלח. אבל השאלה שנשלחת חדשות לבקרים למערכת "פריזאית": "אנא המליצי על מלון מוצלח במחיר סביר", איבדה מתוקפה. שיטת ההזמנות באינטרנט מאפשרות למלונות להתאים את המחירים שלהם להיצע ולביקוש התקופתיים, וכך קורה שגם לחדר במלון אין מחיר קבוע. השיטה הזאת מאפשרת לבתי מלון למקסם את התפוסה, והיא טומנת בחובה הזדמנויות גם בשביל המתארחים: אפשר לפעמים להשיג מלונות טובים מאוד במחיר נמוך בהרבה מהתעריף הרשמי.

במסעותינו בעולם גילינו שבוקינג.קום הוא זה שעובד הכי טוב בשבילנו: הוא מספק תיאור מהימן של המלון, השירות, המיקום והחדרים ומציע את המחיר הטוב ביותר בתקופה נתונה. בוקינג.קום גם חוזר אל המזמינים אחרי השהות וגובה מהם חוות דעת מפורטת, וכך מתעדכן הציון של המלון. וכך, זמן מה אחרי שהמלצנו עליו כאן מספר פעמים, קרה שגם פצחנו בשיתוף פעולה בין "פריזאית" ו"בוקינג", כלומר שעל כל הזמנה שתתבצע דרך האתר (או דרך הקישורים שניתנים כאן) נרוויח פיסה מהעמלה שגובה בוקינג מהמלון (מתוך המחיר הקבוע. כלומר אנחנו נרוויח טיפה, לכם זה יעלה אותו הדבר).

טיפים להזמנה:

* כל מלון שציונו מעל 8 הוא סביר בעינינו ולמעלה מזה.

* אם אתם מתלבטים לגבי מלון שמחירו טוב, שווה לבדוק אם אפשר לבטל בלי קנסות (ברבים מהם אפשר), ולהזמין, כי המלונות הטובים נתפסים תוך כדי תהליך ההתלבטות והבעד והנגד.

* אם אתם רוצים לתקף את דירוג הגולשים, הת'ר סטימלר הול, עיתונאית תיירות אמריקאית בפריז (כן, זה תפקיד קשה, אבל מישהו צריך וגו') בדקה מלונות רבים על בשרה, בחלקם גם בילתה לילה, ושווה להצליב את הדיווחים שלה על המלונות עם הדירוג של האתר.

* מנוע החיפוש של האתר מאפשר גם לפלח את ההיצע (1294 מלונות בפריז, נכון לרגע כתיבת מילים אלה) לפי קריטריונים שונים. מתוכם אני הכי מחבבת את האפשרות לבחור מלון לפי רובעים (ולשאלתכם הבאה: אני הייתי מחפשת מלון ברובעים ה-3, ה-4, ה-5, ה-6, ה-7, ה-9 הצ'יזי אך המתחדש, ב-11 קרוב לבסטיליה, ב-14 אם מתחשקת לכם שכונתיות ותחושת גדה שמאלית שאיננה מתפארת בעושרה, וב-18 אם הכוונה למונמרטר).

* מלונות יוקרה: סימנתי את קטגוריית הלוקסוס והעיצוב כדי לקבל רשימה שהעיון בה, אהמ, עושה חשק. מומלץ לעיין רק אם יש לכם תקציב, ו/או אחרי שהזמנתם את המלון המציאותי שבו תגורו. אבל גם בה אפשר למצוא הפתעות.

* ואפשר להזמין לא רק בפריז.

מדי פעם, כשנגלה מלונות מומלצים במיוחד (ואנחנו סומכים עליכם בעניין הזה), נשתף אתכם כאן. ואתם מוזמנים עד מאוד לחלוק מנסיונכם המלונאי הטוב, הרע, המכוער והמרהיב. ושיהיה טיול נהדר.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט