לישון עם אנשים כמוני (או לפחות לשתות כוס יין לצידם). Hôtel National Des Arts et Métiers
לישון עם אנשים כמוך (או לפחות לשתות כוס יין לצידם). Hôtel National Des Arts et Métiers. צילומים: אייל דה ליאו

על התפר שבין הרובע השלישי והשני, ליד אחד המוזיאונים האהובים עלי מכל, נפתח בקול גדול ובאדוות אינסטגרם נרגשות Hôtel National Des Arts et Métiers. נאמר זאת כך, חשבון ההוצאות של "פריזאית", שלא לומר, רואה החשבון של "פריזאית" (הי, אריק!) לא מכירים בתענוגות שמיימיים כאלה. ומאידך, אייל דה ליאו, הגרסונייר ושליח "פריזאית" למקומות הלוהטים שעל הגלובוס, לא התאפק ושלח תמונות שצילם בסיור שערך במלון, ומהן – חשבון הוצאות או לא חשבון הוצאות – כבר אי אפשר היה להתעלם. רשות הצילום, הביקור, הסיקור והדיבור לאייל:

IMG_8594 (Medium)

Hôtel National Des Arts et Métiers מתהדר לא רק בשם מפואר ובמיקום מצויין אלא גם בבמעצב ישראלי, רפאל נבות. אחרי שעיצב כמה מהחללים היותר מפורסמים של פריז בשנים האחרונות (כמו ה"סילנסיו", מועדון חברים שיזם דיוויד לינץ') הרכיב נבות יצירה משובחת המורכבת משני בנייני אוסמן קלאסים מחוברים להם יחדיו. החדרים במלון שונים זה מזה, ולרובם מרפסות קטנות פרטיות.

IMG_8593 (Medium)

חוץ מחדרים יפים ויקרים מצויד המלון במינימום ההכרחי למלונות בוטיק ד'ימינו, כמו מסעדות איטלקיות, שהשולחנות בהן עשויים בטון, והספות העמוקות מרופדות קטיפה כחולה (אהמ אהמ), בר מבוסס ניחוחות, שהקוקטיילים שבו מעורבבים בהשראת בחירה באחד מ-52 תמציות של תבלינים, פרחים ועשבים, וכמובן – בגג קסום, לשקיעה פריזאית נוגה.

IMG_8595

IMG_8591 (Medium)

IMG_8592 (Medium)

IMG_8596

 

להזמנת חדר ב-Hôtel National Des Arts et Métiers.

למלונות מומלצים אחרים

 

 

שתפו
סגירת תפריט