הפיינל פור ב-2009 בברלין
הפיינל פור ב-2009 בברלין. שאראס ואני היינו שם

זה אומנם היה אמור להתקיים בלונדון. אבל לבירה האנגלית היה צפוף ועמוס עם כל ענייני האולימפיאדה המתקרבים ובכלל כדורסל לא כל כך מעניין אותם. אז פריז זכתה מן ההפקר ואצטדיון ברסי הזכור לטוב יארח את הפיינל פור של היורוליג השנה ב-7 וב-9 למאי. כמקובל באירועים האלה, מפיצים מעט כרטיסים כמה חודשים לפני במחירים מופקעים ואז אחרי שמגלים מי עלה מפיצים כרטיסים לאוהדים במחירים עוד יותר מופקעים. למי שהשילוב של כדורסל טוב, הפקה משובחת (כך היה לפחות בשנה שעברה בברלין) ופריז אביבית עושים את זה, אפשר ומומלץ לקנות כרטיסים כבר עכשיו.

אם אתם אוהדי מכבי (אין דרך יפה לומר את זה: גם הבלוג נמנה על הקבוצה המשונה הזאת) הסיכוי לפגוש את הצהובים בפריז נמוך מתמיד, אבל אם פיני גרשון יצליח לשלוף כמה שפנים שמנים מהכובע ולהפתיע – יהיו לכם את הכרטיסים הזולים בעיר. בכל מקרה, תוכלו להתנחם בוודאי בנוכחות המובטחת של כמה שחקני עבר (בשנה שעברה שאראס, יותם וניקולה כיכבו בקבוצות היווניות). אם לא – תוכלו לשמוח לאידם של המכבים בגמר ולהריע לשלל היריבות המיתולוגיות שדווקא יגיעו לשם.

בכל מקרה, כרגע מחיר הכרטיסים לשני הערבים, חצי גמר וגמר, מתחיל ב-260 יורו. בהתחלה היו גם ב-150, אבל הם אזלו ממש בתחילת המכירה המוקדמת (מסימני המיתון: בשנה שעברה עלו הכרטיסים הזולים – אך הטובים למדי – לברלין רק 120 יורו) . בקיצור, אם אתם מהירי החלטה אפשר לקנות אותם כאן: http://www.euroleague.net/final-four/paris-2010/main-page

עוד פרטים יש גם באתר המוצלח של היורוליג.

(מושיק)

שתפו
סגירת תפריט