מלון שנגרילה פריז. כ-500 מטר מהאייפל
מלון שנגרילה פריז. כ-500 מטר מהאייפל

מוסף ממון של ידיעות אחרונות פרסם בערב שבועות האחרון (2011) כתבה על "מלונות היוקרה החדשים החמים ביותר בעולם". התמונות והתיאורים אכן מפתים לגמרי, אבל יש משהו מעורר ספקות בכך שהכתבה לא חתומה (דני שדה כתב התיירות ועכשיו גם התעופה של ידיעות הוא מקצוען, אולי מהאחרונים שעוד נותרו בתחומו. מעניין האם הקרדיט שלו נשמט, הוסר או שמישהו אחר כתב את הכתבה). מצד שני, מכיוון שההמלצה בפריז מסתמנת כראויה למדי, אולי זה סימן טוב גם עבור יתר המלונות.

הבחירה הפריזאית של ידיעות היא שנגרילה (SHANGRI-LA). אני מודה שהוא לא היה ברשימה המיידית שלי לחופשה בתקציב בלתי מוגבל בעיר (מצאתי שם חדרים זוגיים החל מ-950 דולר, ובידיעות יש פער של כ-100 דולר למעלה), אבל מסתבר שמדובר במלון חדש לגמרי שפתחה ממש לאחרונה (דצמבר 2010) רשת מלונות היוקרה מהונג-קונג בבניין מרשים ברובע ה-16, בסמיכות לאייפל ולטרוקדרו. הפריזאית יודעת לספר שהמסעדה היקרה לאללה שנפתחה במלון כבר מעוררת הדים. בקיצור, אם יוצא לכם להתארח במקום בשבועות הקרובים, אל תהססו לטקבק.
אם אתם רוצים ללכת על בטוח, לכו על הריץ המפורסם (החל מ-650 יורו ללילה לזוג) או הלה-מוריס (החל ב-450 יורו ללילה לזוג). מלונות שווים במחירים שפויים יותר תמצאו כאן.

עוד מלונות מומלצים מתוך הכתבה:

סוהו האוס, ברלין. בניין באוהאוס משוחזר ברובע מיטה שמציע 40 חדרים ב-6 קטגוריות איכות שונות. בעיתון משבחים את שיעורי היוגה הפרטיים של המלון וספות הקטיפה האדומות והלוהטות בלובי. שם טוענים שניתן להשיג שם חדר החל ב-476 דולר לזוג, אבל אני הצלחתי למצוא חדר זוגי כבר בקצת פחות מ-250 דולר דרך אתר BOOKING החביב עלי. הנה, ממש כאן.

בורג'ו אגנזיה – מלון בוטיק יוקרתי ויקר בדרום איטליה (דרומית לבארי) בקרבת החוף האדריאטי. זכה להיכלל במספר רשימות נחשקות בשנתיים האחרונות.

טראמפ סוהו, ניו-יורק. מגדל בן 46 קומות שכולו מלון יוקרה מודרני ומעוצב. גם כאן, בידיעות נוקבים ב-460 דולר לזוג כמחיר פתיחה ואני מצאתי ב-360 דולר, אבל מה זה כבר 100 דולר אם אתם ישנים בטראמפ?

W RETREAT
, בקוסמוי, תאילנד. לחלוטין לא נמצא על מפת הנסיעות הקרובה שלנו, אבל התמונות גרמו לי להרהר במפה מחדש. החל מ-650 דולר לחדר זוגי.

* גילוי נאות: לאחרונה (יוני 2010) הצטרפנו למערכת השותפים של booking זה אומר שאם תזמינו חדר בגלל שלחצתם על אחדים מהלינקים למעלה, הם מבטיחים להעביר לנו קצת עמלה. אם זה מעצבן אתכם במיוחד, לחצו עלהלינק הזה, דרכו לא נקבל אפילו תודה (אבל אתם תשלמו אותו דבר).

(מושיק)

שתפו

לפוסט הזה יש תגובה אחת

  1. ומי שמגיע לפריז בימים הקרובים חייב חייב (ואפילו הוא לא חובב אומנות) לראות את היצירה/ הפסל/מיצג/משהו של אניש קאפור (כן. האומן שלא התקבל לבצלאל בשנות השבעים ויצירה שלו מוצבת די בכניסה במוזיאון ירושלים) בגראנד פאלה. חוויה של פעם בחיים!

התגובות נעולות.

סגירת תפריט