האחיות כנעני, רוני וגלי, נסעו לפריז לכבוד פתיחת התערוכה שבה מוצגות העבודות של אחת מהן, גלי כנעני. האחרת, רוני כנעני, מביאה, במילים ובצילומים, את פריז של עכשיו ממש; ארבע כתובות לבדוק והרבה תמונות.

 1. לי אדלקורט, חוקרת עיצוב, טרנדולוגית ואשה מאוד מעניינת, פתחה בינואר 2018 גלריה הנושאת את שמה, בצמוד לסטודיו שלה, ברובע ה-14. It's a Gift to Be Simple, התערוכה שפתחה את חלל העיצוב עוסקת בשייקרים, זרם אמריקאי של אומני עץ. בתערוכה מוצגים רהיטים שונים, שמתאפיינים במינימליזם ופרקטיות. לצד הרהיטים השייקריים מוצגות העבודות של גלי כנעני ושל נגר הולנדי בן זמננו, שעובד ברוח השייקרים.
  גלי כנעני, אמנית טקסטיל, ראש המחלקה לטקסטיל בשנקר ואחות של רוני, לקחה פריטי לבוש מבגדים משומשים שמצאה, הוציאה מהם את השתי או את הערב וארגה אותם מחדש. העבודות של גלי קטנות, כמעט כמו תכשיטים, ומוצגות בשולחן זכוכית.צילומים מתוך ערב הפתיחה של התערוכה:

  כל הצילומים: רוני כנעני

  EDELKOORT GALLERY
  30 BOULEVARD SAINT JACQUES
  75014 PARIS
  פתוח: משלישי עד שבת, 11:00-18:00

  התערוכה It's a Gift to be Simple תוצג עד 18.3.2018

   

 2. מוזיאון הציד והטבע
  התערוכה המאוד מדוברת, שממנה מובאים הצילומים כאן, היא Beau doublé, Monsieur le marquis ! של סופי קאל וסרנה קארון. אבל לכל דבר טוב יש סוף, והתערוכה הזאת הסתיימה לפני מספר ימים. אבל גם אחרי התערוכה הזאת, Musée de la Chasse et de la Nature נותר אחד מחללי האמנות היפהפיים והמרתקים, שמזמין אמנים בני זמננו להציג עבודות שמתכתבות עם האוסף של המוצגים העתיקים, שכולם לקוחים מחיי הציד והניסיון האנושי לביית את חיות הפרא והטבע בכלל.ביוני 2018 יתארחו במוזיאון צדוק בן דוד ואורי גרשט ויעשו בו כבשלהם.
  .
 3. פרומנד פלאנטה
  עוד הרבה לפני ההייליין הניו יורקי, עשו את זה בפריז. בחלקה המזרחי של העיר, ניצלו את ביטולו של קו רכבת עילי, כדי להפוך את מסלולו לגן תלוי. מתחת לפסי הרכבת, שמתחילים בכיכר הבסטיליה ומגיעים עד ליער ונסן (הנהדר כשלעצמו), יש גלריות של אמנים וחנויות של אומנים, נתונות במבנים מקושתים, ביניהן הסטודיו של האמן ממוצא ישראלי צורי גואטה. אבל העניין המרכזי הוא המבט האחר על בתי העיר, שמתאפשר בהליכה בפרומנאד.
  Coulée verte – Promenade Plantée

 

4. העיר בכחול ובאפור


 

 

5. התערוכה של יורגן טלר

LEG, SNAILS AND PEACHES, הוא שמה הדי מדויק של תערוכת הצילומים של האמן הגרמני JUERGEN TELLER; תערוכה לא קטנה, טובה ומאתגרת, בגלריה סוזן טראסייב ברחוב פסטורל במארה העליון. 

עד ה-6.3.2018

Suzanne Tarasieve Le Marais

7, Rue Pastourelle

 Paris, 3eme

רוני כנעני היא צלמת, עוסקת בעיקר בצילומי אופנה ובפורטרטים

שתפו
סגירת תפריט