לפחות לא השתפנו. אחד הסטודיואים בסופשבוע של הדלתות הפתוחות בבלוויל, ספטמבר 2008
לפחות לא השתפנו. מתוך הסופשבוע של הדלתות הפתוחות בבלוויל, ספטמבר 2008

בואללה הכריזו על תחרות האינטרנט הישראלי, עיצבו לה לוגו בוהק, ואחרי כמה שבועות, הודיעו על המועמדים. הפלא ופלא, גם "פריזאית" היתה שם, בין ארבעת המועמדים הסופיים, עם איזה טקסט נורא מחמיא מתחת ללוגו שלנו. זה היה מצחיק ומרגש בו זמנית, כמו כל דבר שקשור בתחרויות של גדולים ובעולם הוירטואלי הזה. שרון ובר-צביק, המעצבת של האתר, אמרה שזה פאנל שופטים מאוד מכובד, ואפילו המועמדות היא סוג של זכיה.

כבר זכינו קודם בהמלצה הלוהטת של מרמלדה, דה מרקר חשבו עלינו דברים טובים, בידיעות העריכו את רוחב היריעה ועומקיה, בלאשה וב-YNET חשבו שאנחנו אפילו אובר-טרנדיים, וגם זכינו בפרס הבלוג העצמאי הטוב ביותר בקטגוריות "אחר", הקטגוריה ההולמת את נטיותיי האישיות. וגם יאיר, וריקי ואורלי, נו שלחו אליי את קוראיהם המשובחים (וכאן חשבו שאני לגמרי במודה. ומה שחברתי רונית כפיר כתבה על האתר, לגמרי מחמם את הלב. והנה המליצו עלינו ביום הבלוג הבינלאומי).

ככה שהתחשק לי מאוד לזכות, וזה נראה אפילו אפשרי. אז מיד הפעלנו את רשימת התפוצה הנאה שלנו, שזה בשבילנו עניין כיפי מאוד, כי זה גם תירוץ מעולה להגיד: אהלן, אנחנו חיים, תשלחו סימן חיים בחזרה.

המון אנשים נכנסו אלינו מאתר התחרות ונחשפו אלינו בזכותה, ומוואללה אפילו ביקשו ממני לענות על הרבה שאלות, אז הרגשתי לרגע כמעט כמו בתחרות מלכת יופי, ואני מבטיחה שביקשתי שלום עולמי הרבה לפני שהצעתי שיוזילו דרמטית את מחיר המקרונים.

ואין לי נתונים, אבל אני יודעת שהצבעתם. והכרחתם את בני הזוג שלכם להצביע, ותודה מקרב ליבנו האוהב גם לא', שדאג שיצביעו מכל המחשבים במשרד שלו, וגם לאותיות האחרות שעשו את זה בשבילנו. אז המון תודה, וזה מתוק לאללה מצדכם.

אבל הפסדנו. אבל זה לא ממש נורא, כי זה היה למאיה מרום מבצק אלים, המשובח, שהערכתנו כלפיה נתונה מראש ואף ידועה לה.

אבל בכל זאת כדאי וחשוב לומר שתודה שהצבעתם, והבטחתם לנו שבכל מקרה אנחנו הכי הכי בשבילכם, ושאתם מדי פעם שולחים לינק לחברים שנוסעים לפריז שיעשו סיבוב אצלנו עוד לפני הדיוטי פרי, ולמי שמגיב בכלל אנחנו שולחים מקרונים וירטואליים ונשיקות לכל, ושבועיים לפני, שתהיה שנה טובה מאוד מאוד, למרות התחזיות האפלוליות האלה ובגלל כל הדברים הטובים שיש לנו.

שתפו

לפוסט הזה יש 8 תגובות

 1. ואני אמשיך להפיץ את 'פריזאית' לכל אוהבי פריז ולכל אוהבי פריז הפוטנציאליים. תודה ותמשיכי כך!

 2. האתר שלך מקסים, אינפורמטיבי מאוד ומקריאה בו אפשר ממש להרגיש את פריז.

 3. חבל, אבל החשיפה לבטח תפתח אפשרויות חדשות ומרתקות לא פחות
  רק תמשיכי עם הבלוג המשובח הזה להנאת כולנו…

 4. תודה לכם, זה מתוק מאוד.

  אני אמשיך בתנאי שגם אתם תמשיכו.

 5. הצבעתי עבורך וחבל שלא זכית. איך אפשר להשוות את בצק אלים לאתר שלך? בכלל לא בר השוואה. כמו להשוות בין עגבניה למנגו. זה טעים וזה עוד יותר… ושניהם פירות אבל מה הקשר?
  האתר שלך יפהפה ומפתה. הרבה יותר דיאטטי לנסוע לפריס מאשר לעמוד במטבח ולבשל/לאפות/לקצוץ/לתבל/לערבל/לטגן/להאנח ואח"כ כולם הלכו ואת נשארת עם הכלים…. עדיף מסעדה…….בפריס כמובן.

 6. גם מנק' מבט של מעצבת גראפית (שזהו מקצועי), וגם בתור ישראלית שנמצאת כרגע בפריז הנעזרת באתר שלך על בסיס קבוע (אני חיה באשליה שיש ישראלית אחת לפחות שאני מכירה בפריז 🙂
  .. אני חושבת שהאתר שלך אכן ייחודי ומקורי וראוי היה לזכיה!!!

 7. ליבי ומאירה,

  תודה רבה על קריאות התמיכה, מאוד כיף לשמוע. ברור ששני האתרים שונים לגמרי, אבל "בצק אלים" ממשיך להיות מצוין בעיני, ומזל שבאינטרנט יש מקום לכולם.

  ומאירה, לצערי הרב פריז לא התגלתה כדיאטטית במיוחד, או שעדיין לא הפנמתי את האופן שבו הנשים הצרפתיות אוכלות, בידיעה הברורה שטעמו של הביס השני והשלישי זהה לזה של הראשון.

  תבואו לבקר ושיהיו לנו ימים טובים.

התגובות נעולות.

סגירת תפריט